Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Skip to content
AltText

Ukranian

COFCO International – це компанія, що поважає такі чесноти як бездоганна репутація, залученість працівників, інновації та сталий розвиток. Кодекс корпоративної етики компанії містить загальні обов’язки та відповідальність щодо ведення бізнесу за найвищими етичними стандартами.

COFCO International дотримується принципів середовища, де відкритий та чесний обмін інформацією є очікуваним, а не винятковим. Ми бажаємо, аби ви відчували себе комфортно, звертаючись до свого безпосереднього керівника, вищого керівництва або партнерів COFCO International за випадків можливого порушення принципів чи норм.

У випадках, коли ви вважаєте за краще подати анонімне звернення, ми рекомендуємо використовувати Гарячу лінію з питань етики від сторонньої сервісної компанії EthicsPoint. Ця система призначена для подання звітів щодо порушень, зазначених у Кодексі корпоративної етики, а також надання допомоги щодо правил і процедур.

За вашим бажанням надана вами інформація буде надіслана нам компанією EthicsPoint абсолютно конфіденційно та анонімно. Ми обіцяємо, що ваші повідомлення почутимить. Однак слід зауважити, що надання завідомо неправдивих свідчень чи формування припущень зі злим умислом є порушенням Кодексу ділової етики компанії CIL і цього Порядку.

Для отримання додаткових відомостей ознайомтесь з «Поширеними запитаннями» компанії EthicsPoint.

Share this page: